Antresole magazynowe – największych zalet tego rozwiązania

0

Twoja firma „wyrosła” z dotychczas zajmowanej powierzchni? Nie masz wystarczająco dużo miejsca, by komfortowo i bezpiecznie przechowywać dokumenty lub materiały, a nie chcesz przenosić działalności w inną lokalizację? Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się antresole magazynowe. W tym artykule zdradzamy 5 największych zalet tego rozwiązania. Sprawdź, czy odpowiedzą one na Twoje potrzeby!

Nieustanny rozrost prowadzonego przedsiębiorstwa cieszy, ale niekiedy wiąże się z nowymi potrzebami. Czasem najzwyczajniej w świecie potrzebujemy więcej przestrzeni na składowanie różnych rzeczy lub dla zapewnienia większego komfortu pracy coraz liczniejszemu zespołowi. Jeśli finanse lub względy organizacyjno-logistyczne nie pozwalają nam na zmianę miejsca prowadzenia biznesu, trzeba szukać alternatyw. Jedną z nich są antresole magazynowe.

Antresole magazynowe – co to?

Antresole montowane w halach magazynowych to stalowe elementy na słupach nośnych, które nie stanowią konstrukcji budynku. Dzięki nim w sprytny sposób wygospodarujemy dodatkową przestrzeń użytkową bez konieczności kosztownej rozbudowy infrastruktury. W ten sposób zyskamy miejsce:

  • produkcyjne,
  • magazynowe,
  • socjalne,
  • pracy dla zespołu.

Głównymi atutami zastosowania tego rozwiązania jest szybkość wykonania inwestycji oraz zwrotu jej kosztów, wygoda dostępu do każdego miejsca powiększonego składu oraz możliwość dostosowania projektu do określonych wytycznych. Indywidualne podejście do każdego projektu oferuje między innymi firma 4Tech. Jej oferta dostępna jest TUTAJ.

Antresole magazynowe można rozbudowywać i przenosić w inne miejsca, dzięki czemu elastycznie wpiszemy je w zmieniającą się sytuację i potrzeby firmy.

Antresole magazynowe – ceny uzależnione od oczekiwań

Opisywane przez nas rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne – czasowo i finansowo. Nie musimy inwestować w dodatkową infrastrukturę – dzięki optymalizacji wykorzystujemy w pełni posiadane zasoby. Ile to kosztuje?

Antresole magazynowe ceny mają różne. Są one uzależnione od wielu czynników, w tym między innymi:

  • wymiaru,
  • metod konstrukcji,
  • parametrów ustalanych indywidualnie z inwestorem.

Antresole magazynowe używane – kiedy się opłacają?

Pomosty magazynowe pozwalają w pełni wykorzystać potencjał powierzchni pomieszczenia, bazując na jego wysokości. Jeśli nasze potrzeby powiększenia miejsca składowania lub pracy są czasowe – warto rozważyć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Wiele firm proponuje antresole magazynowe używane, które możemy wynająć. To oszczędność środków – płacimy jedynie za okres ich użytkowania! Jeśli antresola magazynowa przestanie być nam potrzebna, zrezygnujemy z jej dalszego wynajmu.

Antresole magazynowe używane spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, które są potwierdzone stosownymi certyfikatami. Nie musimy obawiać się straty na jakości użytkowania lub walorach wizualnych. Za to na pewno odczujemy różnicę w poniesionych kosztach.

Poprzedni artykułNowoczesne ogrodzenia domów, na które warto zwrócić uwagę
Następny artykułOsłona na płot – jaka siatka będzie najlepsza?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj