5 sprzętów AGD, z którymi oszczędzisz czas

1
5 sprzętów AGD, z którymi oszczędzisz czas

Nadchodzące tygodnie to sezon wiosennych porządków. Są jednak sposoby, by wykonać je dobrze, i co ważne – szybko. Pranie, gotowanie, odkurzanie – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nigdy nie było tak proste jak dziś. Oto 5 nowoczesnych urządzeń i technologii Samsung, które pozwolą Ci znacznie oszczędzić czas, a domowe wyzwania staną się zdecydowanie łatwiejsze.

  1. QuickDriveTM – skuteczne pranie krótsze nawet o połowę

Przełomem na rynku sprzętów AGD jest z pewnością zaprezentowana w tym roku przez markę Samsung pralka z rewolucyjną technologią QuickDriveTM, która skraca czas prania nawet o połowę. Dzięki innowacyjnej budowie bębna prane ubrania wprowadzane są w ruch nie tylko z góry na dół, lecz także do przodu i do tyłu, co znacznie zwiększa wydajność i skuteczność urządzenia. Dzięki tej technologii pralka wykonuje pełen cykl prania w krótszym czasie, nie naruszając struktury tkanin. QuickDrive™ poza oszczędnością czasu gwarantuje zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, bez pogorszenia skuteczności prania.

  1. ,,Dwie pieczenie na jednym ogniu” – piekarnik z technologią Dual CookTM

Nowoczesny piekarnik z technologią Dual CookTM pozwala piec dwie potrawy jednocześnie, w odmiennych temperaturach, czasie i trybie. To rozwiązanie skraca czas przygotowania potraw, ponieważ nie trzeba czekać, aż upiecze się jedna potrawa, by włożyć drugą. Jak to się dzieje? Sprzęt wyposażony został w specjalny separator, który dzieli wnętrze urządzenia na dwie niezależne komory, przez co użytkownik uzyskuje dwie oddzielne przestrzenie. Piekarnik Dual CookTM jest także bardzo prosty w obsłudze – podświetlane ikony na panelu sterującym pozwalają szybko i sprawnie ustawić odpowiedni czas, temperaturę i tryb pieczenia.

  1. POWERbotTM – zwinny pogromca kurzu

Robot sprzątający POWERbotTM samodzielnie czyści nasze podłogi i dywany, podczas kiedy my oglądamy film, czytamy ulubioną książkę, czy jesteśmy poza domem. Jak to się dzieje? Ten innowacyjny, lekki i zwinny odkurzacz możemy odpowiednio zaprogramować lub sterować nim za pośrednictwem smartfona, by sam odkurzał zabrudzone przestrzenie. POWERbotTM wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie, które gwarantują niezwykle skuteczne usuwanie brudu. Technologia Visionary Mapping™ Plus, dzięki specjalnym czujnikom wyznacza optymalną drogę sprzątania. FullView Sensor™ zaś pozwala mu precyzyjne lokalizować i omijać wszelkie przeszkody, by nic nie stanęło na drodze do perfekcyjnej czystości.

  1. WaterWallTM2.0- jeszcze szybsze i skuteczniejsze zmywanie

Odkąd w naszych domach pojawiły się zmywarki, czyszczenie sterty naczyń po rodzinnym obiedzie czy kolacji z przyjaciółmi przestało być utrapieniem. Dzisiaj nowoczesne technologie sprawiają, że jesteśmy nie tylko wyręczani w tej nielubianej przez większość czynności, ale proces ten odbywa się znacznie szybciej. Nowa zmywarka marki Samsung WaterWallTM 2.0 wyposażona została w listwę natryskową tworzącą potężną ścianę wody, która pozwala uzyskać idealną czystość od krawędzi do krawędzi urządzenia, dzięki czemu nie musimy uprzednio opłukiwać naczyń. Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie oszczędność czasu, stworzony został Cykl Codzienny 55™. Po jego włączeniu zmywarka potrzebuje tylko 55 minut, by przeprowadzić pełny cykl zmywania i suszenia.

  1. No Frost, czyli samorozmrażająca się lodówka?

Rozmrażanie lodówki dla większości z nas jest powtarzającą się co kilka miesięcy uporczywą i czasochłonną czynnością. Nowoczesne technologie mogą nas jednak całkowicie w niej wyręczyć. Funkcja pełnego No Frost w lodówkach Samsung, dzięki stałemu obiegowi chłodnego i suchego powietrza, skutecznie niweluje wilgoć wewnątrz urządzenia, a w konsekwencji powstawanie niechcianego lodu i szronu. Rozwiązanie to sprawia, że oszczędzamy czas potrzebny na rozmrażanie i mycie lodówki, a przechowywane jedzenie jest świeższe i smaczniejsze. 

Testy przeprowadzono na modelach Samsung WW8800M oraz WW8500K. Oszczędność 50% czasu w przypadku cykli prania bawełny „Cotton” (40°C, połowa wsadu) oraz „eCotton” przy wydajności prania w granicach ± 2%. Oszczędność 20% energii w przypadku cykli „Cotton” (40°C, połowa wsadu) i „Super Speed” (40°C, wsad 5 kg) na podstawie danych Intertek

O firmie SAMSUNG

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 
Więcej informacji można znaleźć na stronach: http://samsungmedia.pl oraz http://news.samsung.com.

Poprzedni artykułJakich materiałów użyć do wykonania sufitu podwieszanego?
Następny artykułListwy przypodłogowe – do czego służą, jak je dopasować do wnętrza?

1 KOMENTARZ

  1. Nowoczesne technologie coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Inteligentne urządzenia i instalacje to już standard w nowym budownictwie. Jest to inwestycja, która pozwala oszczędzać czas i pieniądze, podnosi komfort naszego życia czy dba o nasze bezpieczeństwo. Opisane w artykule urządzenia to tylko niewielki wycinek tego „świata”. Inteligentne systemy pozwalają za pomocą smartfona, z dowolnego miejsca, sterować niemal każdym urządzeniem elektrycznym czyli temperaturą w naszym domu, roletami, oświetleniem czy zraszaczami w ogrodzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj