Starbudshop.pl – hurtownia fotowoltaiczna prowadzona przez monterów instalacji PV

0

Montaż instalacji OZE oraz sprzedaż urządzeń PV – to dwie podstawowe gałęzie działalności firmy StarBud. Taki model funkcjonowania sprawia, że StarBud oferuje urządzenia, które zna i wykorzystuje w praktyce – dlatego z czystym sumieniem polecamy asortyment tego sklepu. Jakie produkty znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej starbudshop.pl?

Starbudshop.pl – zaufaj ofercie budowanej na bazie doświadczenia

Siedziba firmy StarBud znajduje się w Starogardzie Gdańskim. Jej zespołowi nie można odmówić doświadczenia w branży OZE – monterzy StarBud mają na swoim koncie setki udanych realizacji instalacji energetycznych, które działają w oparciu i odnawialne źródła energii. Firma współpracuje zarówno z klientami biznesowymi jak i prywatnymi – instalacje fotowoltaiczne firmy StarBud znajdziemy w domach prywatnych, przedsiębiorstwach czy na komercyjnych farmach fotowoltaicznych.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy jest otwarcie hurtowni fotowoltaicznej. Oferta hurtowni PV StarBud jest odzwierciedleniem wiedzy i doświadczenia jej pracowników. Firma współpracuje z czołowymi producentami – w ofercie znajdziemy urządzenia oraz moduły PV marek takich jak SolarEdge, Znshine czy Hyundai. W tym miejscu warto wspomnieć, że obok artykułów światowych marek, w hurtowni znajdziemy również autorskie produkty – StarBud oferuje konstrukcje pod instalacje fotowoltaiczne dopasowane do planowanej ilości zainstalowanych modułów i wykonane z dbałością o najdrobniejszy detal.

Oferta hurtowni Starbudshop.pl Starogard Gdański

W ofercie hurtowni StarBud znajdziemy każdy element instalacji fotowoltaicznej. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych. Poniżej wymieniamy podstawowe produkty PV dostępne w ofercie StarBud:

  • moduły fotowoltaiczne
  • inwertery PV
  • konstrukcje fotowoltaiczne naziemne
  • konstrukcje fotowoltaiczne gruntowe
  • elektryczne kotły c.o.
  • akcesoria i osprzęt

Hurtownia StarBud Starogard Gdański – wypożyczalnia sprzętu montażowego PV

Celem kadry StarBud było stworzenie miejsca, w którym monter znajdzie wszystkie produkty potrzebne do wykonania montażu instalacji PV. Dlatego starbudshop.pl stwarza również możliwość wypożyczenia urządzeń niezbędnych przy realizacji tego typu prac. Wypożyczany sprzęt do montażu fotowoltaiki to na przykład kafary – urządzenia niezastąpione przy montażu naziemnych instalacji PV.

StarBud hurtownia PV – wszystko w jednym miejscu

Kup wszystkie elementy instalacji fotowoltaicznej i wypożycz niezbędny sprzęt w jednym miejscu – współpraca z hurtownią StarBud to oszczędność czasu i pieniędzy. To również stałe wsparcie merytoryczne świadczone przez wysoce wykwalifikowaną obsługę!

Poprzedni artykułApartamenty nad morzem – inwestycja i baza wypoczynkowa w jednym
Następny artykułKto może korzystać z sauny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj