Nowy wymiar wysłużonej podłogi. V33 prezentuje Lakier Renowacyjny do parkietu

0
Nowy wymiar wysłużonej podłogi. V33 prezentuje Lakier Renowacyjny do parkietu

Podłoga to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza. Stanowi niezwykłe dopełnienie każdego pomieszczenia, a zadbana i dopieszczana podkreśla ciepło domowego ogniska. Jeśli jednak salon zaczyna wyglądać nieco archaicznie, a poszarzały, zarysowany parkiet nie jest już taki jak dawniej – czas na renowację. W szybkim i efektownym odświeżeniu wysłużonej podłogi pomoże wysokiej jakości Lakier Renowacyjny do parkietów, dzięki któremu przywrócimy drewnu dawny blask w niespełna 24 godziny.

Lakier Renowacyjny do parkietów V33 łączy w sobie niezwykłą łatwość aplikacji, trwałość i funkcjonalność. Innowacyjna technologia DIRECT PROTECT sprawia, że produkt doskonale przylega do podłoża, dzięki czemu szybko i prosto odnowimy podłogi lakierowane z europejskich i egzotycznych gatunków drewna oraz laminowane panele – bez konieczności kłopotliwego i czasochłonnego cyklinowania czy usuwana starej, zniszczonej powłoki.

Rada eksperta V33: Lakier renowacyjny można z powodzeniem nakładać bezpośrednio na odnawianą powierzchnię. Parkiety lakierowane należy najpierw przeszlifować papierem ściernym (120), odpylić i umyć, zaś parkiety fabrycznie lakierowane (lakier utwardzany UV) i powierzchnie laminowane, starannie odtłuścić.  

Aplikacja produktu jest niezwykle prosta – dobrze wymieszany preparat wystarczy nanieść dwukrotnie pędzlem z elastycznego włosia lub wałkiem do produktów akrylowych, zachowując 3 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi warstwami preparatu.  

W celu uzyskania optymalnego efektu wizualnego, zaleca się nałożenie lakieru o stopniu połysku zbliżonym do odnawianego podłoża. Produkt dostępny jest w trzech aspektach wykończenia : mat, satyna oraz wysoki połysk. Po wyschnięciu, lakier jest niezwykle trwały i odporny na zaplamienia, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Producent: V33

Opakowania: 0.75L – 2.5L – 5L

Cena: 49,88 – 0,75l; 118,00 – 2,5l; 198,00 – 5l

Poprzedni artykułŁazienka w wydaniu black&white. Urokliwy komfort czy chłodna elegancja?
Następny artykuł5 oryginalnych pomysłów na ścianę w przedpokoju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj