Antysmogowa Energ(i)a z dofinansowaniem do 5 tysięcy

0
Antysmogowa Energ(i)a z dofinansowaniem do 5 tysięcy

Walka ze smogiem trwa. Energa wdraża kolejne kompleksowe rozwiązania mające poprawić jakość powietrza w Polsce. Po ofertach produktowych, serwisie antysmogowym oraz programie „Oddycham z energią” przyszedł czas na dofinansowanie do zakupu bardziej ekologicznego systemu ogrzewania. Klienci Grupy Energa mogą zyskać do 5 tysięcy złotych oszczędności przy jego zakupie.

Wiosna to idealny czas na remont instalacji grzewczej. Jego rozpoczęcie będzie łatwiejsze, jeśli na rynku pojawia się ciekawa oferta z okazją na dofinansowanie inwestycji. Energa Obrót, we współpracy z Enspirionem, daje swoim klientom szansę wymiany starego, nieekologicznego ogrzewania na nowoczesny system grzewczy. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu pieców akumulacyjnych i pomp ciepła po preferencyjnych cenach.

Współpraca potęguje korzyści, dlatego Energa Obrót wspólnie z Enspirionem zapewnia pełną obsługę inwestycji, od zakupu nowoczesnych systemów ogrzewania, czyli pieców akumulacyjnych czy pomp ciepła, poprzez ich montaż, przebudowę oraz serwis. Dodatkowo ofertę uzupełniamy dedykowanymi usługami, ciekawymi z perspektywy klientów świadomych tego, jak ważne jest angażowanie się w ochronę środowiska – podkreśla Jarosław Dybowski, prezes zarządu Energi Obrotu.

Działamy kompleksowo, realizując założenia Strategii Grupy Energa wynikające z tzw. Modelu Biznesowego Integratora. Stawiamy na synergię działań w ramach Grupy Energa. W ramach kampanii antysmogowej Enspiron zapewnia pełne wsparcie wyspecjalizowanych ekspertów na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od doradztwa aż po oddanie instalacji do użytku – dodaje Tomasz Lesiewicz, prezes Enspiriona.

Specjalna oferta promocyjna zakłada dofinansowanie zakupu systemu ogrzewania wykorzystującego piece akumulacyjne lub pompę ciepła w wysokości 20 proc. ceny urządzenia. Klienci zyskują maksymalnie 5 tys. zł. Oferta promocyjna obowiązuje od 1 marca 2018 do 31 grudnia 2018 roku i dotyczy pierwszych 100 zawartych umów na zakup urządzeń. Uzupełnieniem oferty grzewczej są propozycje oparte o taryfę antysmogową „Noc pełna energii” oraz oraz jej wariant uwzgledniający wsparcie fachowców.

Szczegółową informacje o ofercie uzyskać można w salonach sprzedaży, od konsultantów infolinii pod numerem 555 555 555, a także na stronie www.energa.pl oraz w specjalnym serwisie antysmogowych Energi http://www.oddychamzenergia.pl

Informacje o Grupie Energa

Zawsze aktualne wieści nt. Grupy Energa znajdziecie na naszym Twitterze.

Grupa Energa wyróżnia się wiodącą pozycją w zakresie produkcji energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Aż 38 proc. prądu wytwarzanego przez Energę pochodzi z odnawialnych źródeł energii, w tym z wiatru, wody lub energii słonecznej. To największy odsetek wśród polskich grup energetycznych. Energa zarządza 46 elektrowniami wodnymi, 5 farmami wiatrowymi oraz 2 fotowoltaicznymi. Przeznacza też miliony złotych rocznie na inwestycje w obszarze ochrony środowiska.

Grupa Energa od blisko 5 lat angażuje się w rozwój polskiej elektromobilności. W październiku 2016 roku wraz z trzema innymi firmami energetycznymi powołała spółkę celową ElectroMobility Poland SA, której zadaniem jest opracowanie koncepcji samochodu elektrycznego. Dzięki ofercie EnerGO! klienci biznesowi mogą mieć do dyspozycji własne terminale ładowania pojazdów elektrycznych.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Poprzedni artykułFIBARO na MWC 2018 – polski smart home z niecierpliwością oczekuje na technologię 5G
Następny artykułŁazienka w wydaniu black&white. Urokliwy komfort czy chłodna elegancja?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj