Nowa inwestycja w Krakowie

0

W bliskiej odległości od ścisłego centrum Krakowa, powstała ciekawa inwestycja mieszkaniowo-usługowa. Jest to nowa propozycja deweloperskiej firmy Budrem.

Od kilku lat, można zaobserwować dobrą koniunkturę na rynku nieruchomości. Specjaliści prognozują, że ten trend będzie się nadal utrzymywał. Klienci zainteresowani są kupnem mieszkań i lokali usługowych. W Krakowie, poszukiwane są lokale biurowe w centrum miasta lub w jego bliskiej okolicy.

Lokale na miarę Twojego biznesu

Działalność deweloperska w Krakowie, to obsługa bardzo wymagającego rynku. Klienci, zwłaszcza biznesowi, poszukują lokali usytuowanych jak najbliżej centrum. Taka lokalizacja pozwala na rozwijanie działalności, daje dostęp do infrastruktury Krakowa i ułatwia bezpośredni kontakt z klientem. Łatwy i szybki dojazd do firmy, umożliwia jej pozyskiwać nowych klientów i sprawnie obsługiwać już posiadanych.
Inwestycja Dąbie Plaza jest idealną odpowiedzią na te potrzeby. Deweloper zadbał, aby nawet zewnętrzny wygląd nieruchomości, był atrakcyjny dla przyszłych właścicieli i stanowił wizytówkę ich firm.

Oferowane lokale są przestronne i umożliwiają wykonanie spektakularnych, indywidualnych aranżacji. Inwestor zadbał również o komfort użytkowania i wyposażył budynek w mechaniczną instalację wentylacyjną. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, zainstalowano nowoczesny systemy ochrony przeciwpożarowej i monitoring.

Odwiedź stronę inwestycji: http://www.budrem.pl/

Lokalizacja przyjazna dla każdego mieszkańca

Dąbie Plaza to prawdziwa perełka, na mapie – nowych inwestycji w Krakowie. Zamieszkanie na osiedlu Dąbie, będzie dobrą decyzją, zarówno dla młodych małżeństw, jak i dla singli. Doskonała lokalizacja i bogata infrastruktura usługowa są niewątpliwą zaletą tego projektu.
W bliskiej okolicy znajdują się bardzo dobrze zorganizowane tereny zielone. Można korzystać z placów zabaw, ścieżek rowerowych lub uroków spacerów nad Wisłą. W pobliżu osiedla są żłobki i przedszkola oraz poczta i ośrodek zdrowia. Znajdą tutaj swoje miejsce rodziny z małymi dziećmi i sportowcy amatorzy.

Bogato rozwinięta komunikacja autobusowa i tramwajowa, umożliwi szybkie dotarcie z i do pracy, bez tracenia godzin na stanie w korkach. Łatwy dostęp do turystycznych atrakcji Krakowa, pozwoli na planowanie fascynujących, weekendowych, rodzinnych wypadów. Młodzi ludzie, będą mogli korzystać z rozrywkowych ofert miasta, bez konieczności martwienia się o wysokie rachunki za taksówkę. W pobliżu inwestycji znajdują się kina, restauracje i puby.

Wystarczy tylko umeblować nowe mieszkania

Mieszkania oferowane przez dewelopera, mogą być na życzenie klienta wykończone „pod klucz”. To kolejny powód, aby nabyć nieruchomość z tej inwestycji. Wykończenie ”pod klucz” daje możliwość bardzo szybkiego zamieszkania. W dodatku, przyszły właściciel może decydować o stylu wykończenia lokalu. Od jego gustu będzie zależał rodzaj położonej podłogi, czy marka producenta, armatury łazienkowej. Jest to komfortowe rozwiązanie dla osób zabieganych i zapracowanych, które nie mają czasu na angażowanie ekip budowlanych i ich późniejsze nadzorowanie.

Poprzedni artykułOsiedle Marina w Lublinie – poznaj atuty tej inwestycji
Następny artykułZakup nowego mieszkania – rynek wtórny czy pierwotny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj