Jak wybrać zadaszenie basenu?

0
zadaszenia basenu - gracja.cieszyn.pl

Zadaszenie basenu to doskonała ochrona przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi na zewnątrz. Niestety pogoda nie jest w stanie dopasować się do naszych wymagań, przez co często trzeba zrezygnować z kąpieli w basenie. Z pomocą przychodzą firmy, które oferują zadaszenie basenów. W tym artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze dachu na Twój basen.

Zadaszenia basenu – zalety

Przede wszystkim, zadaszony basen jest po prostu wygodniejszy, ponieważ możesz korzystać z kąpieli dokładnie wtedy, gdy masz na to ochotę, bez konieczności dostosowywania się do panujących warunków pogodowych. Zadaszenie basenu utrzymuje także wyższą temperaturę, bez względu na to, czy ciepło wody w Twoim basenie jest utrzymywane naturalnie, czy korzystasz z systemu podgrzewania. Dzięki temu zawsze możesz cieszyć się idealną wodą oraz kąpać się także w chłodniejsze czy deszczowe dni.

Zadaszenie basenu warto także rozważyć ze względu na łatwiejsze czyszczenie. Dzięki dodatkowej ochronie, jaką daje dach, do Twojej wody wpadnie zdecydowanie mniej owadów, liści z drzew oraz innych zanieczyszczeń, przez które bardzo często musisz zmieniać wodę w basenie. Po zadaszeniu przestrzeń basenu staje się także dużo bezpieczniejsza, gdyż nie musisz już obawiać się, że do wody wpadną zanieczyszczenia, które zagrażają zdrowiu lub życiu, jak i nieprzyjemne insekty. Jeżeli masz małe dzieci lub zwierzęta, które często bawią się przy basenie i obawiasz się, że mogą przypadkowo wpaść do wody, zadaszenie basenu skutecznie zredukuje takie zagrożenie.

 zadaszenia basenu

Zadaszenie basenu – jakie wybrać?

Wybór odpowiedniego zadaszenia basenu wydaje się być pewnym wyzwaniem. W końcu jest to inwestycja, która powinna Ci służyć jak najdłużej. Na rynku znajdziesz wiele firm oferujących różnego rodzaju zadaszenia basenów. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem zadaszenia, powinieneś nie tylko znać dokładne wymiary swojego basenu, ale także warto abyś zwrócił uwagę na kilka pozostałych aspektów technicznych. Według własnych potrzeb, możesz wybrać zadaszenie basenu niskie, średnie lub wysokie. Warto także zastanowić się nad wyglądem konstrukcji – nowoczesne zadaszenia pełnią także istotną funkcję estetyczną, przez co Twój basen będzie jeszcze ciekawszym i komfortowym miejscem.

 zadaszenie basenu

Zadaszenia basenu firmy Gracja

Polska firma Gracja, to grupa specjalistów, w ofercie której znajdziesz cztery typy zadaszeń basenowych.

Najbardziej klasycznym i jednym z najczęściej wybieranych przez klientów, jest zadaszenie GRACJA SUN. Jest to zadaszenie przesuwne teleskopowe o opływowym kształcie. Skutecznie chroni przed zanieczyszczeniami, które wpadają do basenu oraz zapewnia bezpieczeństwo w przestrzeni przy basenie.

GRACJA SUNRISE to bardziej oryginalne zadaszenie basenu. Konstrukcja została wzbogacona o specjalny podwyższony moduł, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze większą przestrzenią do odpoczynku i rekreacji.

Zadaszenie basenu GRACJA KOMFORT składa się z segmentów łukowych opartych na prostej ścianie. Tak jak poprzednie zadaszenia, konstrukcja została wykonana z anodowanych aluminiowych profili oraz wypełniona płytą z poliwęglanu. Gwarantuje to łatwe otwieranie dachu za pomocą specjalnych szyn.

 zadaszenia basenu

Sprawdź wszystkie zadaszenia basenu oferowane przez firmę Gracja i wybierz to, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Źródło: https://gracja.cieszyn.pl/

Poprzedni artykułWycena działki budowlanej, kto wycenia, ile kosztuje?
Następny artykułKable solarne w instalacji fotowoltaicznej. Dlaczego są takie ważne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj