Saint-Gobain jako czołowa marka szkła budowlanego

0
Saint-Gobain jako czołowa marka szkła budowlanego

Szkło w budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych towarzyszy nam praktycznie od zawsze. Grupa Saint-Gobain jako jeden z najważniejszych światowych producentów szkła oferuje produkty najnowszej generacji, dostosowane do indywidualnych potrzeb, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Nowoczesne budownictwo wymaga stosowania takich technologii, dzięki którym mieszkanie i przebywanie w pomieszczeniach oszklonych będzie maksymalnie komfortowe. Marka Saint-Gobain wytwarza takie produkty z myślą o podwyższeniu jakości codziennego życia, jednocześnie dbając o środowisko.

Saint-Gobain – marka z zasadami

Lider w światowym przemyśle szklarskim, czyli marka Saint-Gobain może pochwalić się bogatą historią, sięgającą do roku 1665. Zdobyte doświadczenie i stały rozwój powodują, że szkło wytwarzane w Saint-Gobain należy do produktów najwyższej jakości, zaspokajających potrzeby każdego Klienta. Wsparcie bardzo różnorodnych projektów od budynków mieszkalnych po rozbudowane obiekty komercyjne świadczy o wszechstronności świadczonych przez markę usług i wyrobów szklanych.

Szeroki wybór szkła o różnych właściwościach, które producent Saint-Gobain ma w swojej ofercie pozwala dostosować tworzoną przestrzeń do indywidualnych wymagań zarówno w kwestii wyglądu całej architektury, jak i w sposobie jej użytkowania.

Grupa Saint-Gobain w swoim działaniu kieruje się innowacyjnością, stale poszukując jeszcze lepszych rozwiązań w obróbce szkła. Domeną marki jest też fachowa wiedza, która pozwala na profesjonalne doradztwo, idealne dopasowanie produktów do wymagań klientów oraz zachowanie niezawodności w świadczonych usługach. Wysoka pozycja wśród liderów to branży szklarskiej to również zasługa ogromnej pasji do szlachetnego i delikatnego materiału, jakim jest szkło. Saint-Gobain z największą starannością przygotowuje w pełni bezpieczne i wysoce funkcjonalne szklane powierzchnie, dzięki którym różne miejsca naszego życia staną się komfortowym azylem.

Ekologia w Saint-Gobain

Marka Saint-Gobain troszcząc się o zdrowie ludzi, dba również o otaczające nas środowisko. Tylko stosowanie metod ekologicznych sprawi, że przyszłe pokolenia będą mogły się cieszyć nienaruszonym pięknem natury.

Kierunek zrównoważonego budownictwa pozwala na osiąganie lepszej efektywności energetycznej architektury mieszkaniowej i publicznej. Proces optymalizacji samej produkcji pozwolił na oszczędniejsze wykorzystywanie dostępnych zasobów. Mniejsze zużycie farb zabezpieczających (jedna warstwa), recykling szkła czy odzysk metali ziem rzadkich i sproszkowanego szkła obniża koszty przy jednoczesnej korzyści dla środowiska. Marka Saint-Gobain w szczególny sposób dba o czystość powietrza. Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery uzyskano dzięki wyposażeniu fabryk w dodatkowe elektrofiltry, rezygnację z transportu pomiędzy produkcją luster i produkcją szkła, a także umiejscowienie fabryk w miejscach, znajdujących się jak najbliżej klientów.

Poprzedni artykułPrawidłowa koncepcja idealnego ogrodu
Następny artykułCzym są wiązary dachowe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj