Rodziny i pary zapraszamy – Eko-Grotę otwieramy!

0

Mława jest niewielkim miastem, jednak to nie przeszkadza wcale w tym, aby nie móc w nim wybudować nowych budynków mieszkalnych. Nieruchomości w Mławie powstają w zawrotnym tempie, jeszcze do niedawna mogliśmy zauważyć małe braki w mieszkaniach w tym mieście, jednak obecnie – co swoją drogą jest nieco szokujące przy szalejącej pandemii – zauważalnie wzrosła budowa nowych inwestycji. Jedną z tych inwestycji jest kompleks pięciu budynków mieszkalnych, położonych w niezwykle atrakcyjnej – pod względem udogodnień – części miasta.

Eko-Grota, bo to o niej będziemy rozmawiać, to inwestycja, która w mojej subiektywnej ocenie, wyprzedza o lata świetlne inne inwestycje w mieście. Deweloper przemyślał nie tylko lokalizację, w której ma się znajdować kompleks wspomnianych budynków, ale także to, gdzie umieści kilka dodatkowych eko-rozwiązań. Czym będzie się wyróżniać ekologiczne osiedle, które powstaje niedaleko Centrum Handlowego „Kaufland”?

Nowe osiedle = nowa jakość

Eko-Grota to inwestycja, która powstaje w zawrotnym tempie nieopodal wielu placówek oświatowych oraz innych miejsc, do których hucznie lgną mieszkańcy – apteki, sklepy, szpital, przychodnie medyczne i tak dalej. Inwestycja jest połączeniem funkcjonalności z nowoczesnością, a klimat, w jakim się znajduje, zachęca do natychmiastowej przeprowadzki z dotychczasowego mieszkania bądź domu. Na mieszkanie co prawda będzie trzeba poczekać do czasu, aż będzie skończone, jednak już teraz mogę stwierdzić, że będzie to naprawdę dobrze przemyślana inwestycja.

Mieszkania w Eko-Grocie są rozmieszczone na sześciu kondygnacjach, które w pełni obsługują funkcjonalne windy. Dla wygody mieszkańców deweloper zdecydował się na umieszczenie w budynkach garażu o jednym poziomie, który również wpływa na pozytywny odbiór inwestycji.

Na osiedlu będzie można również wyraźnie dostrzec rozwiązania ekologiczne, które w obecnych czasach, są swego rodzaju standardem w nowych budynkach, również w nieruchomościach w Mławie. Mam tutaj na myśli panele fotowoltaiczne oraz zbiorniki na deszczówkę – coraz więcej osób decyduje się na montaż paneli słonecznych, więc nie jest żadną nowością to, że również inwestorzy wykorzystują ten patent w swoich nieruchomościach.

Nowocześnie i funkcjonalnie w dobrym stylu

Niewątpliwym atutem nowej nieruchomości w Mławie, jaką jest, wspomniana już wcześniej Eko-Grota jest to, że każde mieszkanie ma być wyposażone w trzyszybowe okna, które są nie tylko wytrzymałe, ale również świetnie wyciszają nieznośne hałasy i odgłosy z zewnątrz. To niebywały atut, zwłaszcza że inwestycja będzie znajdować się w dość ruchliwej okolicy. To, że znajduje się w takiej lokalizacji, a nie innej, wcale nie oznacza tego, że nie można otoczyć jej bardzo ładną zielenią i spacerniakiem.

Dla wygody mieszkańców, oprócz funkcjonalnych placów zabaw dla dzieci, deweloper zdecydował się również na liczne alejki z ławkami, na których będzie można zaczerpnąć trochę oddechu po wielogodzinnym spacerze, a gdzie najlepiej spacerować w Mławie? Od tego jest park miejski, nowa trasa przy Stacji Mława oraz ulica Marszałkowska. Do wszystkich trzech miejsc przyszli mieszkańcy Eko-Groty również mają blisko, więc grzechem byłoby nie skorzystać z oferty dewelopera.

Jak widać, Mława nie przebiera w środkach i można w niej znaleźć naprawdę fajne miejsce do mieszkania dla siebie. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachęcić do zapoznania się z najnowszą ofertą dewelopera i korzystać z uciech, jakie gwarantuje nam najnowsza inwestycja w mieście.

Poprzedni artykułDlaczego nie warto kupować mieszkań z drugiej ręki?
Następny artykułMarkizy na tarasy i balkony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj