Oferta domów jednorodzinnych trójmiejskiego dewelopera

0

Poszukując przestrzeni, spokoju, terenów zielonych, trzeba pomyśleć o zamieszkaniu w domu jednorodzinnym. Jednak poszukiwania odpowiedniej działki, formalności, pilnowanie budowy jest czasochłonne i stresujące. Dlatego też warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, wybierając nowe domy, w których wystarczy tylko zaaranżować i wykończyć wnętrze.

Oczywiście przeprowadzka do domu jednorodzinnego w większości sytuacji powoduje opuszczenie wielkiego miasta. Ważne, aby inwestycje deweloperskie gwarantowały ciszę, spokój terenów podmiejskich, a równocześnie pozwalały na komfortowy, szybko dojazd do centrum miasta. Kiedy mowa o trójmieście, bez wątpienia interesującą propozycją wydaje się inwestycja Golf Park, prowadzona przez firmę Inpro.

Inpro od lat realizuje inwestycje na terenie trójmiasta, ale i również w innych regionach Polski. Wieloletnie doświadczenie, liczne realizacje sprawiają, że mowa o współpracy z deweloperem rzetelnym, doskonale rozumiejącym potrzeby osób, które poszukują wyjątkowych nieruchomości. Co przemawia za tym, aby skorzystać z niezwykle interesującej propozycji zamieszkania na osiedlu Golf Park?

Inwestycja realizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Tuchomskiego. To 81 domów jednorodzinnych, jak i bliźniaczych. Proponowane domy mają powierzchnie od 158 m2 do 208m2, co sprawia, że każdy znajdzie przestrzeń odpowiednią dla siebie. Wszystkie dom, niezależnie od wielkości, posiadają ciekawy rozkład pomieszczeń, gwarantujący funkcjonalność i wygodę. Przy budowie wykorzystano wysokiej jakości materiałów, energooszczędnych, spełniających normy akustyczne.

Do domów na osiedlu Golf Park przynależą sporej wielkości działki, gdzie każdy z mieszkańców może zaaranżować w nich ogrody według własnych pomysłów. Osiedle jest ogrodzone oraz strzeżone, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowym udogodnieniem są części wspólne, które integrują mieszkańców. Mowa tutaj o boisku wielofunkcyjnym, placu zabaw oraz terenach zielonych.

Ogromną zaletą osiedla Golf Park jest jego lokalizacja. Zamieszkanie w tym miejscu w żaden sposób „nie odcina” od Gdańska czy Gdyni. Dojazd do tych miast zajmuje około 20 minut, co czasowo wychodzi często podobnie, jak przemieszczenia się pomiędzy konkretnymi dzielnicami trójmiejskich miast.

Naturalnie lokalizacja osiedla na terenach podmiejskich jest gwarantem korzystania z licznych udogodnień, dla osób, które kochają aktywność fizyczną i rekreację. Trasy rowerowe, tereny leśne, wiejskie, bliskość jeziora. To idealne warunki dla spokojnego, atrakcyjnego spędzania czasu z całą rodziną.

Domy jednorodzinne od Inpro, na osiedlu Golf Park, to wyjątkowe miejsce na mapie inwestycji mieszkaniowych w trójmieście i okolicach. Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody, równocześnie gwarantujące dość szybkie i łatwe dotarcie do najważniejszych miejsc w Gdańsku, Gdyni, czy Sopocie.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.inpro.com.pl/golf-park/domy-jednorodzinne-tuchom-gdynia

Poprzedni artykułRodzaje ogrodzeń – z czego zbudować ogrodzenie domu?
Następny artykułJak wybrać najlepszego dostawcę materiałów budowlanych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj