Hydroizolacja dachów za pomocą gumy w płynie

0

Jednym z problemów natury budowlanej mogą być przecieki na dachu. Istnieje kilka sposobów, aby samodzielnie pokonać napotkaną przeszkodę. Świetnym rozwiązaniem jest guma w płynie. Środek posiada właściwości, które sprawdzą się nie tylko w zabezpieczeniu dachu, ale również na innych powierzchniach wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Odporność na warunki atmosferyczne

Guma w płynie stosowana poza budynkiem jest szczególnie narażona na niekorzystny wpływ warunków pogodowych. Nadmierna ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe, deszcz, a także zmiany temperatur nie są problemem. Preparat jest wysoce wytrzymały, a także elastyczny. Odpowiednia struktura sprawia, że zmiany, które zachodzą pod wpływem tzw. rozszerzalności cieplnej, są w pełni odwracalne. W zależności od warunków materiał dopasuje się do nawierzchni, nie zmieniając przy tym swoich początkowych parametrów.

Ekologiczny wymiar gumy w płynie

Środek do hydroizolacji powierzchni stworzony jest z syntetycznych surowców, które nie szkodzą środowisku. Preparat nie zawiera toksyn ani innych szkodliwych substancji. Jest w zupełności bezpieczny. Produkt jest stosowany w wielu krajach, a na całym świecie ma mnóstwo zadowolonych użytkowników.

Nowoczesny i szybki sposób naprawy dachów płaskich

Gumę w płynie można nakładać samodzielnie za pomocą pędzla lub wałka. To bardzo przydatne, w szczególności w nagłych przypadkach, kiedy bardzo szybko trzeba naprawić, przykładowo przeciekający dach. W razie potrzeby zabezpieczenia większej powierzchni istnieje opcja aplikowania gumy za pomocą specjalistycznego sprzętu z pomocą wykwalifikowanej ekipy.

Jaki rodzaj gumy w płynie wybrać?

W zależności od potrzeb, miejsca i rodzaju powierzchni, na której chcemy zastosować gumę w płynie, musimy wybrać odpowiedni wariant produktu (sklep online https://gumanadach.pl/sklep). Nie każda guma sprawdzi się w każdym miejscu. Warto pamiętać, że aby preparat spełniał swoje właściwości, najczęściej trzeba nałożyć dwie warstwy. Przed zastosowaniem powierzchnię należy wyczyścić, odtłuścić i wysuszyć. Czas schnięcia gumy w płynie zależy od wilgotności powietrza, najczęściej jest to 1-2 doby.

Poprzedni artykułIndustrialna aranżacja w pigułce
Następny artykułNa czym polega badanie wytrzymałości betonu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj