Doceniasz wygodę? Postaw na gotowy, nowy apartament w Gdańsku!

0
Doceniasz wygodę? Postaw na gotowy, nowy apartament w Gdańsku!

Apartament wykończony pod klucz to obecnie oferta ciesząca się rosnącym zainteresowaniem. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Nieruchomości apartamentowe sprzedawane przez deweloperów możemy zakupić obecnie w dwóch głównych wariantach wykończeniowych – w stanie deweloperskim albo wykończone pod klucz.

Nawet do 90% nieruchomości sprzedaje się w stanie deweloperskim. Wynika to po części z faktu, że są one wtedy tańsze. Musimy jednak pamiętać o tym, że konieczne jest wtedy wykończenie apartamentu przed przeprowadzką. Pracami można zająć się samodzielnie, jeśli mamy na to czas, albo można skorzystać z usług ekip wykończeniowych.

Z kolei w przypadku oferty pod klucz nie musimy już samodzielnie zajmować się niczym związanym z wykończeniem nieruchomości – poszukiwaniem materiałów, ich zakupieniem, transportem, a potem pracami montażowymi. Wszystkim zajmuje się wtedy ekipa związana z deweloperem – w związku z tym oszczędzamy swój czas.

Cena wykończenia nieruchomości pod klucz nie jest również bardzo wysoka. Zapłacimy już od około 450 złotych za metr kwadratowy, ale koszty mogą dochodzić nawet do 1200 metrów za metr kwadratowy w przypadku najbogatszych pakietów.

W ramach pakietu wykończenia pod klucz klient otrzymuje do dyspozycji asortyment materiałów, spośród których może wybrać te odpowiadające mu najbardziej. To przede wszystkim panele podłogowe, płytki na podłogi, płytki do łazienki, drzwi wewnętrzne. W podstawowych pakietach ściany malowane są na biało, natomiast w tych bogatszych mamy już możliwość wyboru koloru ścian oraz innych materiałów, na przykład tapet.

Bardzo często w cenie wykończenia pod klucz znajduje się również usługa konsultacji z projektantem wnętrz, który może wykonać dla klienta wizualizację apartamentu z wykorzystaniem wybranych przez niego materiałów. Zatem nowe apartamenty w Gdańsku takie jak riverfront.pl wykończone pod klucz mogą być doskonałym wyborem dla każdego mieszkańca doceniającego komfort – z katalogami ofert można zapoznać się już teraz on-line.

Poprzedni artykułCzym kierować się przy wyborze działki? Lokalizacja, przeznaczenie, dostęp do mediów, co jeszcze?
Następny artykułJak dopasować meble do kuchni?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj