Dlaczego warto wybierać szafy tworzone na miarę?

0

Do niedawna meble na wymiar wydawały się luksusem. W związku z ich rosnącą popularnością ich ceny nie wydają się już tak wygórowane jak było to kiedyś. Obecnie, warto mieć szafę na wymiar. Dlaczego?

Idealnie dopasowane
Przede wszystkim szafy na miarę są idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Ma to największe znaczenie w przypadku szaf, które muszą zmieścić się w nietypowej przestrzeni, np. zabudować wnękę. Im bardziej nieregularny kształt ma wnęka, tym trudniej znaleźć gotowy mebel mogący ją dobrze wypełnić. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Każdy skos dachu, niezależnie od kąta jego nachylenia może być utrudnieniem w aranżacji pomieszczenia. Szafa na miarę rozwiązuje ten problem, bo jest dopasowana do dostępnego miejsca. Nie oznacza to, że na wymiar można zamawiać wyłącznie szafy wnękowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na miarę została skrojona szafa przyścienna, narożna lub pawlacz.

Według potrzeb
Zamówienie szafy na wymiar to szansa na to by mieć mebel marzeń. Można zadecydować ile miejsca potrzebne będzie na drążku, a ile przeznaczyć na półki i szuflady. Można też zaaranżować specjalne miejsce na buty i biżuterię. Zdarza się, że we wnętrzu szafy na miarę umieszcza się też sejf. Jest on wtedy bezpiecznie schowany przed wzrokiem osób niepowołanych. Szafy wykonane na zamówienie nadają się też do użytku biurowego. Pomieszczą mnóstwo dokumentów, wystarczy tylko dobrze rozplanować ich przestrzeń. Można w całości przeznaczyć ją na półki lub poręczne szuflady. W dobrze zaplanowanej szafie możne schować też sprzęt biurowy, taki jak drukarka czy faks.

Design
Wybierając meble na miarę można też decydować o zewnętrznym wyglądzie szafy. Nie trzeba korzystać z gotowych rozwiązań. Klient sam wybiera to, jak chce żeby wyglądały jego meble. Może zadecydować o kolorze szafy, materiale, z którego ją wykonano, a także o obecności lub wielkości lustra. Ważne są też okucia i ewentualne ozdoby. Dzięki temu, można dopasować szafę idealnie do projektu aranżacji wnętrza. Można mieć też całkowitą pewność, że nigdzie na świecie nie ma drugiego takiego mebla. Takie, indywidualnie wykonane szafy z duszą o wysokiej jakości , można zamówić na stronie http://www.indecoszafynamiare.pl/ która oferuje meble projektowane na miarę.

Poprzedni artykułKupno domu z rynku pierwotnego – co należy wiedzieć?
Następny artykułModna łazienka w czerni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj