Dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera w Krakowie?

0

Zakup mieszkania to poważne i kosztowne przedsięwzięcie wymagające uwzględnienia wielu czynników. Nowe mieszkania w Krakowie są jednymi z najdroższych w Polsce, dlatego trzeba dobrze zastanowić się nad wyborem nieruchomości. Spore korzyści daje współpraca ze sprawdzonym deweloperem.

Mieszkanie od dewelopera – bogata oferta

Na rynku mieszkaniowym są realizowane różnego rodzaju inwestycje. Kraków ma pod tym względem na tyle zróżnicowaną ofertę, że każdy, kto zdecyduje się nabyć tu mieszkanie na rynku pierwotnym, znajdzie odpowiednią nieruchomość. Firmy deweloperskie takie jak Ekopark działające na terenie stolicy Małopolski sprzedają zarówno małe mieszkania – w tym kawalerki, jak i większe lokale oraz luksusowe apartamenty.

Mieszkanie od dewelopera – idealny stan

Mieszkanie od dewelopera nie wymaga dużego remontu przez wiele lat. Zapewnia też dużą swobodę w zakresie aranżacji pomieszczeń oraz doboru materiałów wykończeniowych. Można je kupić w wersji wykończonej pod klucz gotowej do natychmiastowego zamieszkania lub w stanie deweloperskim wymagającym dalszych prac wykończeniowych. Dużym plusem mieszkań od deweloperów jest również to, że powstają one przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych.

Mieszkanie od dewelopera – gwarancja i rękojmia

Na nowe mieszkania deweloperzy w Krakowie zwykle udzielają gwarancji, na którą nie można liczyć w przypadku zakupu nieruchomości na rynku wtórnym. Informacje dotyczące czasu trwania gwarancji oraz jej zakresu znajdują się w umowie z deweloperem. Należy pamiętać, że gwarancja – w przeciwieństwie do rękojmi – nie jest obligatoryjna. Rękojmia obowiązuje natomiast przez 5 lat, licząc od dnia odbioru mieszkania.

Mieszkanie od dewelopera – atrakcyjna infrastruktura

Inwestycje mieszkaniowe realizowane w Krakowie to doskonały przykład przedsięwzięć, które zapewniają mieszkańcom liczne udogodnienia. Łatwy dostęp do komunikacji publicznej, dużo zielonych terenów, place zabaw dla dzieci czy bliskość galerii handlowych – to tylko niektóre z nich.

Poprzedni artykułFrezarki wykorzystywane w przemyśle stolarskim. Przedstawiamy budowę i najważniejsze funkcje obrabiarek do drewna
Następny artykułMieszkanie na wynajem w Gdańsku – jak kupić mądrze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj