Centrum handlowe z wyposażeniem domu w Warszawie, Domo Strefa

0

Urządzanie domu lub mieszkania jest przedsięwzięciem kosztownym i czasochłonnym. Nawet często przytaczane na forach internetowych porady, by sprawunki robić przez internet, tracą w tym momencie sens, wiele mebli i elementów wyposażenia chcemy bowiem zobaczyć „na żywo”, a nawet przetestować poszczególne funkcjonalności. Problem w tym, że podczas przemierzania kolejnych kilometrów z jednego sklepu do drugiego, z centrum handlowego do galerii, tracimy rozeznanie i orientację. Właśnie z tej potrzeby powstało centrum handlowe Domo Strefa, gdzie można urządzić cały dom w jednym miejscu.

1. Wyposażenie domu od podstaw – potrzeby

2. Produkty

3. Promocje

Centrum Handlowe Domo Strefa to 4500 metrów kwadratowych ekspozycji, obejmującej między innymi meble na zamówienie, sklep z glazurą w Warszawie, podłogi drewniane i wiele innych elementów, składających się na gotowe wnętrze.

Wyposażenie domu od podstaw – potrzeby

Podstawową rzeczą, którą należy ustalić, jest określenie, czego tak naprawdę szukamy. Jeśli chodzi o wyposażenie domu Warszawa oferuje szerokie spektrum możliwości, gdyż znajdują się tu sklepy najważniejszych polskich firm. Paradoksalnie jednak, to bogactwo może przytłaczać. Aranżacja poszczególnych pomieszczeń powinna być dokładnie przemyślana. Jednym z najpoważniejszych błędów popełnianych przy urządzaniu wnętrz jest brak konsekwencji, tymczasem połowa sukcesu to spójność stylistyczna. Oczywiście, można próbować pogodzić nowoczesny design salonu z rustykalną kuchnią, zawsze jednak przyświecać powinien nam ostateczny efekt. Znacznie łatwiej jest, jeśli możemy na bieżąco odświeżyć sobie wygląd poszczególnych produktów, mając je pod jednym dachem.

 Centrum wnętrz - Domo Strefa

Centrum handlowe Domo Strefa oferuje również możliwość konsultacji z architektami. Jeśli zatem przebrnęliśmy przez etap budowlano-remontowy i chcemy zacząć meblować poszczególne pomieszczenia, można sobie pomóc. Architekt – jako zawodowiec – jest w stanie wziąć pod uwagę niezbędne w domu rzeczy, o których początkowo nawet nie myśleliśmy. Ma także rozeznanie w możliwościach aranżacyjnych poszczególnych mebli, jest w stanie zestawić je z sobą, nadając upragniony styl. To także sposób na to, by asortyment, jaki ma sklep z glazurą w Warszawie, porównać od razu z pasującą armaturą czy sprzętem kuchennym. Wsparcie merytoryczne w tym przypadku jest nieocenione. Nawet jeśli inspirujemy się katalogami i gotowymi aranżacjami, miejmy świadomość, że projekty i wizualizacje nie są w stanie oddać wymagań realnie istniejącej przestrzeni. Architekt z pomysłem w tym przypadku robi różnicę!

Produkty

W centrum handlowym Domo Strefa znaleźć można produkty do urządzenia całego domu pod jednym dachem. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ale także i pieniędzy, które stracilibyśmy na podróżowaniu pomiędzy poszczególnymi sklepami.

Poszukiwania warto zacząć od wyboru podłóg. Koronną zasadą w tej kwestii jest: im mniej kolorów i wzorów, tym lepszy efekt ostateczny. Nie oznacza to, oczywiście, że we wszystkich pomieszczeniach ma zostać położony dokładnie ten sam parkiet. W projekcie uwzględnić można i płytki ceramiczne, i podłogi drewniane, chodzi jednak o to, aby istniał chociaż jeden element łączący wszystko w całość. W centrum wnętrz istnieje możliwość porównania ofert różnych producentów, co znacząco zwiększa możliwości działania. Jeśli zdecydujemy się na różne rodzaje posadzki i różną kolorystykę, można zastosować motyw przewodni w postaci podobnych listew przypodłogowych czy dywaników wykorzystujących podobny motyw lub kształt.

Sporym wydatkiem w procesie urządzania domu jest kuchnia i łazienka. Domo Strefa pozwala zaopatrzyć się podczas jednej wizyty i w sanitariaty, i w zabudowy kuchenne, uwzględniając także meble na wymiar. W tej kwestii także można liczyć na merytoryczne wsparcie architektów. To szczególnie ważne w przypadku kuchni, zwłaszcza, jeśli dysponujemy stosunkowo niewielkim pomieszczeniem. Systemy przechowywania, szafki narożne, schowki typu cargo – wszystkie te elementy przekładają się później na funkcjonalne wnętrze, sporą przestrzeń do przechowywania oraz wystarczającą liczbę miejsc niezbędnych do zapanowania nad codziennym rozgardiaszem. W Domo Strefie można bezproblemowo przejść przez wszystkie te etapy: od projektu po montaż.

Promocje

Urządzanie wnętrza nie jest przedsięwzięciem tanim, szczególnie jeśli od razu wyposażyć trzeba więcej pomieszczeń. Kupując całe (lub niemal całe) wyposażenie w jednym miejscu, oszczędzamy nie tylko koszty paliwa wykorzystanego najpierw przy okazji rozeznania w ofertach poszczególnych sklepów, a później przy właściwym zakupie, ale także czas i ewentualne wydatki na transport. Większe zakupy oznaczają często większy rabat. Samo centrum handlowe Domo Sfera na bieżąco przygotowuje zresztą oferty specjalne i promocje. Mogą one dotyczyć korzystniejszych cen na meble, promocji na produkty uzupełniające czy chociażby przedłużenia gwarancji. Warto dokładnie to weryfikować, gdyż przy niemałych kosztach aranżacji, oszczędności mogą być całkiem spore.

 

 

Poprzedni artykułGotowe meble czy robione pod zamówienie?
Następny artykułJak wybierać drzwi do domu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj