Budownictwo: Szukasz bezpiecznych i wydajnych rozwiązań? Przedstawiamy mini żurawia JEKKO JF40 – niezastąpionego pomocnika

0

Mini żuraw jest niezastąpionym wsparciem podczas rozmaitych prac budowlanych. Jeżeli zależy Ci na szybkim tempie działania, a zarazem precyzji, bezpieczeństwie i odciążeniu pracowników – zaangażuj go do wykonywanych zadań. Prezentowany model JEKKO JF40 to jedna z propozycji wartych rozważenia. Szczególnie, że jest dostępny w ofercie wypożyczalni.

Do jakich prac nada się kompaktowy żuraw gąsienicowy JEKKO JF40?

Być może nie wiesz, jak szerokie spektrum zastosowań ma żuraw gąsienicowy JEKKO JF40. Ze względu na swoją niską wagę, kompaktowy rozmiar, a także bogate wyposażenie w mocny silnik zaangażujesz go do wielu prac budowlanych. Jakich? Nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń przy szkleniu fasad, okien, balustrad szklanych, prac kamieniarskich, montażu i demontażu konstrukcji stalowych, dużych żyrandoli, pieców, zbiorników, szamb, usuwania drzew, pomocy drogowej, relokacji. Z powodzeniem zastąpi pełnowymiarowego żurawia, który potrzebuje znacznie więcej przestrzeni i jest droższy w eksploatacji.

Dlaczego właśnie żuraw gąsienicowy JEKKO JF40?

Ten model żurawia gąsienicowego ma bogate wyposażenie i bardzo dobre parametry techniczne. Maksymalna moc udźwigu wynosi 2500 kg a na wysokości 8 metrów – 300 kg. Ładunki mogą być podnoszone na wysokość 7,2 m i 8,20 m z akcesoriami, co umożliwia pracę nawet na wyższych kondygnacjach budynków.

Jeżeli chodzi o sposób obsługi to jest on prosty i intuicyjny za sprawą sterowania radiowego. Każdy operator poradzi sobie z prowadzeniem pojazdu, obracaniem o 337 stopni, a nawet przejeżdżaniem przez światło drzwi 80-centymetrowych. Na wyposażeniu żurawia znajduje się wyciągarka linowa 500 kg / 995 kg z liną o długości 36 m.

Przetestuj mini żurawia zanim kupisz

Zrozumiałe jest to, że na podstawie samego opisu czy specyfikacji nie będziesz przekonany, czy potrzebujesz żurawia gąsienicowego. Dlatego najlepszą opcją przed podjęciem decyzji jest wypróbowanie go w praktyce. Taką możliwość dają Ci wypożyczalnie, np. Dźwigamy, w której dostępna jest rozbudowana flota pojazdów, wśród nich żuraw gąsienicowy JEKKO JF40.

Wynajmij go do planowanych prac, aby przekonać się o tym, jak bardzo usprawni przebieg montażu, demontażu czy przenoszenia elementów konstrukcyjnych. Zawsze też zyskasz profesjonalne wsparcie merytoryczne od doradców.

Poprzedni artykułJak wybrać nawóz do ogrodu?
Następny artykułNieruchomości czy akcje – w co warto inwestować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj