Wiedza, praktyka i ciekawi ludzie. Rusza kolejny cykl spotkań dla architektów ‘Studio Dobrych Rozwiązań’

0
SDR 2018 Bydgoszcz

Świat designu nieprzerwanie mknie do przodu, a za trendami w aranżacji wnętrz niekiedy trudno nadążyć. Dlatego skondensowana dawka wiedzy, garść praktycznych porad oraz spotkania z ciekawymi artystami cieszą się wśród architektów i projektantów niesłabnącym powodzeniem. Z tego założenia wychodzą organizatorzy cyklu spotkań Studio Dobrych Rozwiązań, których partnerem głównym tegorocznej edycji została firma Cerrad, producent płytek gresowych i klinkierowych.

Studio Dobrych Rozwiązań to inicjatywa, której celem jest dzielenie się wiedzą na temat najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz oraz wymiana doświadczeń wśród szerokiej grupy architektów oraz producentów materiałów wykończeniowych. W tegorocznej, piątej już edycji, zaplanowanych jest 16 spotkań, które odbywać się będą w wybranych miastach Polski od 28 lutego do 21 listopada. Tematem spotkań, z racji na organizatorów – magazyn wnętrzarski Świat Łazienek i Kuchni oraz branżowy Łazienka, będą przede wszystkim kwestie związane z aranżacją łazienki oraz kuchni. Prezentowane będą jednak także nowości produktowe oraz designerskie i praktyczne rozwiązania dedykowane szeroko rozumianej strefie dziennej.

Status partnera głównego inicjatywy ‘Studio Dobrych Rozwiązań’ jest dla nas bardzo ważny zarówno z punktu widzenia wymiany doświadczeń, jak i bezpośredniego poznania potrzeb naszej grupy docelowej, jaką są architekci wnętrz. Będziemy mieli okazję zaprezentować nasze nowości produktowe, wśród których stawiamy na płyty wielkoformatowe w niespotykanym dotąd na rynku rozmiarze 160×320 cm, ale również na płytki inspirowane naturalnym drewnem oraz surowym betonem. Już cieszymy się na nadchodzące spotkania, które, jak pokazuje doświadczenie lat ubiegłych, pełne będą ciekawych prezentacji, ożywionych dyskusji w gronie branżowych specjalistów oraz spotkań z niezwykle interesującymi artystami – tak udział firmy Cerrad w tym projekcie tłumaczy jej ekspert Artur Sieczka.

Z pewnością ta ostania pozycja szczególnie przypadnie do gustu uczestnikom spotkań – poznanie osiągnięć oraz stylu pracy artystów znanych z autorskich programów telewizyjnych, jak i możliwość bezpośredniej rozmowy z nimi będą nie lada atrakcją. A organizatorzy zadbali o wyjątkowe osobowości – już na rozpoczęcie cyklu, w Bydgoszczy 28 lutego, spotkamy się z Jimim Ogdenem, charyzmatycznym artystą znanym z anteny HGTV.

Formularz zgłoszeniowy oraz kalendarz spotkań dostępne są na stronie:
http://www.sdr2018.pl/2016/pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here