GTV na targach Light + Building 2018

0
GTV na targach Light + Building 2018

Targi Light + Building to jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie, zarówno dla branży oświetleniowej, jak i inżynierii budowlanej. W centrum wystawowym we Frankfurcie nad Menem swoje portfolio zaprezentuje również firma GTV.

Od 18 do 23 marca, podczas największych targów branży oświetleniowej i budowlanej – Light + Building 2018, około 2600 wystawców z całego świata prezentować będzie najnowsze produkty, techniki oświetleniowe i usługi budowlane – od technologii LED i fotowoltaicznej po elektryczne pojazdy czy „inteligentne sieci”.

Podczas targów będziemy promować głównie nasze autorskie, innowacyjne, aluminiowe profile GLAX do taśm LED. To coś więcej niż dekoracyjne i profesjonalne wykończenie meblowej instalacji oświetleniowej. Z pomocą aluminiowych profili można uzyskać fantastyczne efekty świetlne, a różnorodność kształtów i konstrukcji otwiera nieskończone możliwości zastosowań aranżacyjnych – informuje Mateusz Strzałkowski, Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie GTV.

Targi Light + Building to doskonała okazja do zaprezentowania pełnego portfolio produktów z logo GTV, których szeroka gama i komplementarność pozwala na stworzenie kompleksowego systemu oświetlenia przemysłowego, obejmującego kluczowe strefy: elewację budynku, parkingi, ciągi komunikacyjne, pomieszczenia biurowe, gospodarcze i magazynowe. Obecność we Frankfurcie pozwala również na nawiązanie wielu cennych kontaktów międzynarodowych – organizatorzy szacują, że prawie połowa z 210 000 osób, która odwiedzi targi, to architekci, projektanci wnętrz, inżynierowie, planiści oraz handlowcy spoza Niemiec

Już dziś zapraszamy do Frankfurtu na targi Light + Building 2018. Tylko tu, w tym samym miejscu i czasie, znaleźć można najważniejsze rozwiązania w kluczowych sektorach, istotnych dla zintegrowanego planowania energooszczędnych budynków: oświetlenia, elektrotechnologii oraz automatyki domowej i budowlanej – zaprasza Mateusz Strzałkowski.

Stoisko GTV o numerze A71, zlokalizowane będzie w hali nr 4 na poziomie 2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here